1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Професор математика???

Дискусија во 'Канта' започната од pikachu2, 12 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pikachu2

  pikachu2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2015
  Пораки:
  381
  Допаѓања:
  986
  Пол:
  Женски
  Ве молам итно ми треба број од професор кој држи приватни часови
  Конкретно биостатистика и биномна распределба.
  Благодарам однапред
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.