1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Профил пораки

Дискусија во 'За форумот' започната од Snow-Queen, 30 октомври 2014.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.004
  Пол:
  Женски
  Ова е замена на чатот?
   
 2. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  19.599
  Допаѓања:
  183.016
  Пол:
  Женски
  Мое мислење е дека не е, бидејќи рекоа чет ќе имало до крај на неделава ко што прочитав. :)
  Мислам дека е ко на фб нели на „ѕидот“ статуси, да објавиме нешто што не е за во темата, да се пофалиме..не знам јас лично така го сфатив, па некој друг нека објасни поубаво, ако сум грешка, а изгледа сум. :D
   
 3. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Па како што кажа @Dream-Girl исто е како ѕидот на фб|(
   
 4. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Levely is watching Sila :~:, and drinking coffee:coffee:.
   
 5. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.243
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  На кајгана го има ова. Сметам дека ги зближува членовите, пофалби, критики меѓусебе си кажуваат. Интересно е. :D
   
 6. S.J.Parker

  S.J.Parker Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  1.041
  Допаѓања:
  6.597
  Незнам како стигнав тука :lol: кликнав нешто и оп ова ми се појави. Ц ц ц ц , ајде иде викенд па да го разработам форумов дел по дел. By the way ми недостигааат мислењата ... сега се пораки :^)
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.243
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  Не, не се пораки. Профил пораки се пораки испратени на твојот профил и видливи за сите членови/гости на форумов/членови кои те следат. (зависи како си прилагодила) А, мислењата си се овие и ќе си останат. Еве, пример, јас можам да ти напишам нешто на профилот и ти да го лајкнеш и/или коментираш тоа.
   
 8. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  Темава како чат или грешно сфатив?
  хх нека ме просветли некој (facepalm)
   
  На Nate.Shadows му/ѝ се допаѓа ова.
 9. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  @nikiiii Не е чат,кажуваат за пораките на профил :D
   
 10. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  @tea4e аууу можело и да се тагнува ахахаха ањњњ:lol: си се израдував :tmi: фала што ме просветли хехее:lol:
   
 11. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  @nikiiii Хаха,исто фејзбук :D
   
  На nikiiii му/ѝ се допаѓа ова.
 12. S.J.Parker

  S.J.Parker Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  1.041
  Допаѓања:
  6.597
  Мислев на тоа дека под твојот аватар наместо толку и толку мислења сега пишува толку и толку пораки
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.243
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  Сепак, ние ќе си ги викаме мислења/постови. Профил пораки се друга прича.
   
 14. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  602
  Мене малце ми е глупо тоа пораки наместо мислења|(|(:?:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Mrs.Carter

  Mrs.Carter Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2014
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Женски
  Супер е се нема што , ептен ми се допаѓа се , have a nice day girls :*
   
 16. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  189
  Ima interesni i zabavni opcii a mene kako malo dete mi e interesno sobiranjeto trofei.