1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проценти-Колку ме сака?

Дискусија во 'Канта' започната од dankee, 1 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dankee

  dankee Популарен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2011
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  772
  Дали некој од вас ги има процентите за гледање т.е. за пресметување колку ме сака дечкото/симпатијата... :)
  Ве молам кој ги знае како точно беа,нека пише..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.