1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прочитана книга

Дискусија во 'Канта' започната од dumbal, 10 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Дали сте љубител по читање на книги? :lol:
  Која книга сте ја прочитале и каков тип на литература најмногу преферирате. :!:
  Која книга сте ја прочитале и ви оставила најголем впечаток :!:
  Која книга ја препорачувате да ја прочитаме :!:
  Ви благодарам на сите кои ќе дадете одговори на мојата поставена тема :D 8)
   
 2. specificone

  specificone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  836
  Оди во подфорум литература и уметност ќе најдеш за сите прашања по една тема. |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.