Прошетка за паметење (A Walk to Remember) [2002]

Дискусија во 'Филмови' започната од tweetygirl, 1 март 2011.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.231
  Пол:
  Женски
  Имам желба да го гледам филмов. На интернет ја прочитав содржината и ме заинтригира.