1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прeпорачајте емисија

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од wolf4e, 14 април 2012.

 1. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Имаме тема за серии,па мислам е добро да имаме и за емисии,да си препорачуваме емисии и да пишуваме кратки рецензиии за нив :)

  Eве јас ги препорачувам овие....
  How to look good naked?
  Bо оваа емисија се пријавуваат жени кои немаат самодоверба,кои не се срекни со своето тело,а момаков во шоуво мислам Гок се вика,им помага каква облека да носат,што им стои на телото,и ги преобразува во убавици :)
  Mене интересна емисија ми е и ја гледам кога ке ја начекам
  Mислам дека се прикажува на lifestyle you :?:
  http://www.youtube.com/watch?v=8YaF1wWTF90


  Jerseylicous
  Cамото име кажува каде е дејството,во Nеw Jersey во фризерски салон каде што газдарицата има нон стоп проблем со вработените,има сопернички тука што никако не се поднесуваат,љубовни проблеми,мене доста ми е интересна :D :wasntme:
  Eве едно видео :lol:

  http://www.youtube.com/watch?v=iDbAI-dSBek


  I shouldn't be alive
  Bо оваа ги прикажуваат приказните на лугето кои едвај преживеале,во снег,во пустина,и во секакви други ситуации,само не знам на која програма се прикажуваше :?:
  http://www.youtube.com/watch?v=bXJxAk0-tlM

  Air crash investigation
  Oваа е за како авиноите имале проблеми при летањето,како преживелае лугето,како умреле лугето,многу,многу интересна
  Mислам дека се прикажува на Nat geo :?:

  http://www.youtube.com/watch?v=3KVjwzVM ... ure=fvwrel

  Aјде препорачајте и вие некоја ;) :D
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.635
  Допаѓања:
  4.456
  Пол:
  Женски
 3. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.417
  Пол:
  Женски
  Вчера почнав да ја гледам, ја имаа препорачано во препорачајте серија, но овде и е местото,
  Face off
  http://www.imdb.com/title/tt1663641/
  [​IMG]
  Јас моментално ја гледам 1 сезона, неможам онлајн премногу ми сецка и се нервирам, јас ги симнувам од thepiratebay.se или kat.ph каде нема потреба од никакво зачленување и акунти, само доста споро иде симнувањето, секој ден по една епизода :)
  Јас сум фасцинирана.
  Има и втора сезона а гледам дека и 3та е најавено дека ќе снимаат.
  Oдлична е предобра, вистинско освежување.
  [​IMG]
   
 4. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.092
  http://www.youtube.com/watch?v=bBLdr_SS4yM
  'Во ринг'-U ringu на пинк телевизија
  Се работи за дебатирање и спротиставување на познати личности на одредени теми.Полемирање,контрирање...Интересно да се гледаат два или повеќе квалитетни ума како дебатираат :) Убаво би било емисијава да има и македонска верзија
   
 5. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.417
  Пол:
  Женски
  Една прекрасна емисија т.е ток-шоу од бившите ју-простири, Хрватска.
  На хртв1 мислам дека оди секој работен ден од 18и20 часот.
  Водителка е веќе познатата е Даниела Трбович(за оние кои го прателе квизот најслаба карика) но во поопуштено издание.
  Прекрасна содржина и гости од најразлучни бранпи, со најразлични животни приказни.
  Подетално на веб страната,
  http://www.hrt.hr/index.php?id=zabava-c ... fb555b0e22
  Јас ја пратам секогаш кога можам и тврдам дека ова р најдоброто ток шоу од балканскиве простори!
   
 6. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.538
 7. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.538