1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Психологија

Дискусија во 'Канта' започната од Carmela, 8 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Carmela

  Carmela Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ова година сум матуранка и планирам да се запишам психологија.Дали гледате просперитет во оваа професија.Дали има работа.Познавате некој запишан таму дали е тешко? Според вас кој е добар факултет на кој можиш да најдиш работа после дипломирањето
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.