1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Психологија

Дискусија во 'Канта' започната од kasandrasrce, 17 октомври 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kasandrasrce

  kasandrasrce Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2014
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  26
  Здраво женски...дали има некоја тука сто студира психологија? Ни даде професорот задача по еволуциска психологија да гледаме некој филм или представа и во тој филм или представа да забележиме појава што е надвор ,или карактер однесување со некоја адаптација,интерполова компетиција,2 страни да напишеме во во ворд.,дали има некоја пишувано вакво нешто??
   
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.560
  имаш теми

  http://forum.femina.mk/threads/Студирање-психологија.24034/


  http://forum.femina.mk/threads/Факултет-за-психологија.2025/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.