Психолози, психијатри...

Дискусија во 'Психологија' започната од Molecule X, 12 јули 2015.

 1. Molecule X

  Molecule X Нов член

  Се зачлени на:
  10 јули 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво. Нова сум на форумов и не сум многу сигурна дали знам како точно функционира ама како и да е. Пред некој ден поставив прашање во една од веќе постоечките теми, така и не добив одговор. Ме интересира каде во Скопјево можам да најдам добар и нормален психијатар или психолог. Имам многу проблеми и не знам како да се справам со нив и ко за капак раскинавме веридба со вереникот. Се наоѓам во навистина незавидна ситоација и мислам дека ми треба помош за да поминам низ периодов. Би ви била навистина благодарна ако некој може да ме насочи кон некој добар стручњак, дали психијатар или психолог.