1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пубертет - тинејџери искажете се

Дискусија во 'Дете' започната од Bella.FCB, 23 октомври 2015.

 1. Bella.FCB

  Bella.FCB Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Женски
  Не сретнав ваква тема па ми текна да направам една за сите тинејџери на форумов, сега вака кога си се навраќам на старите денови ми текна на проблемите со мајка ми и татко ми, кои не ми дозволуваа да имам дечко, а сите имаа, татко ми дури и да ме зафркаваа дома тој казна ќе ми дадеше, до 10 да си дома во 8 одделение, а бев кај другарка. Бев одлична ученичка, примерна и само ако добиев една отценка подолу веднаш следуваше казна. Епа ајде пишувајте, истушете се, прашувајте а ние да кажам што сме ги поминале тие години ќе даваме совети. И ве разбирам еве јас лично да кажам ме прифаќаат на моменти, и на моменти сеуште го имам тој мозок. Се надевам дека темава ќе е активна, ако не е, или ако е дупла канта. :)
   
  На fighter му/ѝ се допаѓа ова.
 2. fighter

  fighter Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  1.249
  Допаѓања:
  2.476
  Леле јас имам пубертетлија дома....леле мајко колку се осетливи
   
  На jasna83, crimson, Valerin и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Bella.FCB

  Bella.FCB Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Женски
  Хахаха кај мене внуката е во пубертет, не живееме во иста куќа но кога и да се видиме таа се само се кара со мајка и и татко и.. Многу се осетливи :rofl:
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. honest girl

  honest girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  1.657
  Пол:
  Женски
  Леле ја колку бев живчано у пубертет ауу лудило ме фаќаше ги гризев кориците на книгите кога се нервирав]:) уште има траги од заби на нив :D
  Сега сум мирна :angel:
   
 5. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  790
  Пол:
  Женски
  аман бе до толку цц :^) лоша лоша девојка]:):nod:
   
  На honest girl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bella.FCB

  Bella.FCB Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Женски
  Хаха и јас нешто слично на тебе, само што јас или си се мавав самата со книгите или ги фрлав, партали ми се, сите искинати.. :D Кај мене е лошо што на моменти ме прифаќа и пак сум си таква хахаха :D
   
 7. ЕДНА убавица

  ЕДНА убавица Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2016
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  797
  па вака: мајками не е многу отворена со мене, не разговараме слободно на никакви теми. Не ми е како пријателка како на некој мој другарки. Неможам да ја прашам слободно ниту дали може да одам кај другарка ниту за шминка. Ми се меша во гардароба и во се. Навистина сум многу изреволтирана.
   
  На Lolo5 и Fitteen им се допаѓа ова.
 8. black_lover

  black_lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  194
  Допаѓања:
  89
  Пол:
  Женски
  Еве пример јас со моите родители..леле ама како се карааам вие појма немате..
  Најголем проблем ми е тоа што во моето населено место има доселено едни луѓе под кирија.Дојдени се за работа од другиот крај на државата.Епа тие сите се машки..Има еден ми се бендисува има околу 22 години,а јас 16.Си пишуваме на фејсбук,секојдневно со друштвото се вртиме околу нивната куќа,Но моите разбраја за тоа и еве сега не ме оставаат да седам таму,но јас упорно седам..Еве овај што го бендисувам *** е премногу добар не знам дали постои таков збор да се опиши.Но за жал моите инаку имаат сватено,мислат дека на **** му е само за секс со мене.Ве молам помогнете како да се спасам од моите,да му докажам дека не се такви и дека примеееер сакам да останам само пријател со **** .
  ПОМОООШ
   
 9. thinklikeaproton

  thinklikeaproton Нов член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  До колку е нормално според вас да има излез 16годишно девојче?До колку часот?
   
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.483
  Допаѓања:
  273.938
  Пол:
  Женски
  мене до 12 (полноќ) ме пуштаа на таа возраст :lol: .
   
  На thinklikeaproton му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  8.160
  Допаѓања:
  78.639
  Еве имало тема за нашите тинејџери
  а јас се токмев да отварам
  арно шо прво проверив
  Ајде да ја оживиме малце темава знам не има доста мајки што имаме деца баш во најлудите години
  Со кои проблеми се справувате моментално?
  Испаѓаат ли навечер и до колку часот им е дозволено ?
  Ја викам еден саат он си додава уште еден од него
  Ни казна успева ни па се замара
  едноставно жива сила не е*е