Пушење цигари во бременост!!

Дискусија во 'Канта' започната од mace31, 22 јули 2013.

 1. mace31

  mace31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  59
  колку се штетни цигарите во бременоста!!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.105
  Пол:
  Женски