1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пченкарен сируп (Corn Syrup)

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Herkuless122, 23 април 2016.

 1. Herkuless122

  Herkuless122 Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Каде можам во Скопје или во другите градови да најдам Пченкарен сируп (Corn Syrup) и под кое име?
  Благодарам!