РК Вардар

Дискусија во 'Спорт' започната од Eva22, 1 јуни 2018.

 1. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  РК Вардарракометен клуб од Скопје, создаден во 1961 г. Клубот е повеќекратен освојувач на Македонската ракометна Супер лига и Македонскиот Куп , И до сега еднаш Лига на шампионите
  [​IMG]

  Jа освоил шампионската титула (Лига на шампионите) 2016/2017 со што го постигнал најголемиот успех во својата историја ..
  [​IMG]
  [​IMG]

  facebook : https://www.facebook.com/rkvardar/

  instagram : https://www.instagram.com/rkvardar/
   
  На Ubavka D, booom! и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 2. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Poradi toa sho nemashe vakva tema za vardar se reshiv da otvoram :)
   
  На Ana3567 и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 3. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Гордост на Македонија и еден од најдобрите тимови во Европа моментално
   
  На Stayy W му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  450
  Пол:
  Женски
  Najdobrite momenti

   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
 6. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Zalno ova shto se slucuva so vakov svetski brand kako shto e RK Vardar ....
   
 7. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  5.354
  Допаѓања:
  91.519
  Гледа ли некој? Како е тргнато ќе усерат со 8 гола предност од претходно. Хелоуу?
   
 8. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  450
  Пол:
  Женски
  Ama ne usravme RK Vardar odi povtorno vo Polufinale :D:l:
   
 9. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  RK Vardar kje bide spaseen !!!!
   
 10. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  9.224
  Пол:
  Машки
  Ќе одите вечер на прославата? Авионот што ќе ги донесе шампионите слетува во 18.30 часот, ќе има организиран пречек на аеродром, а потоа ќе се упатат кон плоштад Македонија и околу 19.45 веројатно ќе стигнат на плоштад. Ќе дојдат и српските коментатори Сретен и Стеван. На евентот има преку 9 илјади going или interested :o
  https://www.facebook.com/events/443736092858655
   
 11. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  450
  Пол:
  Женски
 12. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Секако дека кје одиме за РК Вардар Се и секаде
   
  На EvAngelos му/ѝ се допаѓа ова.
 13. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  9.224
  Пол:
  Машки
 14. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  9.224
  Пол:
  Машки
 15. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  450
  Пол:
  Женски
  zalno e ova ...
   
  На homer simson и EvAngelos им се допаѓа ова.
 16. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
 17. homer simson

  homer simson Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Машки
  vardar e makedonski brend
  edna ljubov eden zivot
   
 18. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  taka e
   
  На homer simson му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  450
  Пол:
  Женски
 20. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.439
  Допаѓања:
  3.730
  Пол:
  Женски
  Дали секој ден работи фан шопот на Вардар во Јане Сандански? Сакам да си купам маичка, но не сум сигурна ако купам онлајн дали ќе ја погодам големината.