babylove овошни кашички

Работа-бизнис-профит

Дискусија во 'Барање работа' започната од Tanjamm, 22 јули 2014.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.171
  Допаѓања:
  5.902
  Најдов една страна на интернет домашна работа - бизнис - профит и сакав да прашам дали некој ја отварал? Не е јасно дали посредуваат за работа или сезонски ангажман во странство или само информираат за условите таму? Дали некој имал искуство и колку се сериозни?
   
 2. butterfly4

  butterfly4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2014
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  525
  работа-бизнис-профит

  Tanjamm стави линк,да видиме за која страна се работи....
   
 3. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.171
  Допаѓања:
  5.902