1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа во АМЦ и СЕТЕК

Дискусија во 'Барање работа' започната од Winia, 3 октомври 2018.

 1. Winia

  Winia Активен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2018
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Дали некој знае колкави плати земаат продавачите во АМЦ и СЕТЕК?
   
 2. Kikikikiri0405

  Kikikikiri0405 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2016
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  609
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки. Дали некој работи во Сетек и какви искуства имате од таму?!