1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа во Америчка амбасада

Дискусија во 'Барање работа' започната од ruzki748, 17 март 2015.

 1. ruzki748

  ruzki748 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  6
  Здраво феминки, Ве молам споделете искуство за работа во Америчка амбасада, колку е плата какви се условите и сл. Конкретно ме интересира за работна позиција за обезбедување. Поздрав до сите