Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа во Бугарија, Сончев брег

Дискусија во 'Барање работа' започната од dackameow, 10 мај 2015.

 1. dackameow

  dackameow Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Пребарував низ интернет и гледам нема никаде за Сончев брег или Златни песоци знам дека е мн ефино ама сепак сакам да знам дали е потребно виза за да работиш најмногу три месеци таму,колку отприлика се зема месечно...ако може некој а сподели работно искуство. Фала однапред
   
 2. matilda258

  matilda258 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  520
  Пол:
  Женски
  и ја сум заинтересирана има ли некој искуство од таму?