1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа во геодетска фирма

Дискусија во 'Барање работа' започната од Albertos, 27 октомври 2017.

 1. Albertos

  Albertos Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2015
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  344
  Незнаев каде да ја ставам темава па ја напишав тука.

  Ме интересира дали има овде некој кој е геодет или работи во геодетска фирма? Имам неколку прашања, па акп некој има би ги замолил да пишат порака