Работа во обложувалница

Дискусија во 'Барање работа' започната од one87, 4 април 2013.

 1. anaspace

  anaspace Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2016
  Пораки:
  329
  Допаѓања:
  151
  Пол:
  Женски
  Плата во обложувалница Моцарт?
   
 2. Skylar

  Skylar Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2019
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  323
  Пол:
  Женски
  Дали некој знае колку дена е обуката во Sport life и дали е платена?
   
 3. RisMarke

  RisMarke Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Дали има некој што работи во Макс Бет да каже од прилика колкав е бонусот?
   
  На mari_sa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Katerince1

  Katerince1 Нов член

  Се зачлени на:
  15 декември 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Da platena e.
   
 5. martina4

  martina4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2015
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  151
  Пол:
  Женски
  Zdravo
  Kolku zemaat plata vo oblozuvalnicite?
   
 6. thelunatics

  thelunatics Активен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2020
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Машки
  Обложувалниците се катастрофално платени за стресот и притисокот што ти го прават. од 16 до 18 највише
   
  На tina2018 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. BlueButterfly789

  BlueButterfly789 Нов член

  Се зачлени на:
  7 август 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Искуство со Евротип?
  Работни денови, плата, слободен ден, одмор.

  Ви благодарам
   
 8. Kanya

  Kanya Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  784
  Пол:
  Женски
  Искуство во Клуб Слот како сметководител кој штотуку дипломирал? Висина на плата на почеток и со тек на време? Работна атмосфера и сл.
   
 9. thelunatics

  thelunatics Активен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2020
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Машки
  Катастрофа, немој. Толку
   
  На tina2018 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. BlueButterfly789

  BlueButterfly789 Нов член

  Се зачлени на:
  7 август 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам за искреното мислење
   
 11. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  10.362
  Допаѓања:
  121.777
  Пол:
  Женски
  Да бе луѓе никој нема искуство со Моцарт?
   
  На tina2018 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. tina2018

  tina2018 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2018
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  1.774
  Пол:
  Женски
  Побарај на срч горе или кажи што те интересира.
   
 13. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  10.362
  Допаѓања:
  121.777
  Пол:
  Женски
  Плата, колку се редовни, пријавување и сл.
   
  На tina2018 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.607
  Допаѓања:
  84.531
  Познаник наш-15.000 почетна кога стана шеф 18.000 му дадоа. Ова пред 3 години
  Другото ок
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 15. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  10.362
  Допаѓања:
  121.777
  Пол:
  Женски
  Шеф 18000? А у.
  Беше мм сабајлево, 15000 му рекле, имам познат таму, сега баш ми кажа дека до 19000 стигале јуниорите со бонус, сениорите 20000 редовна плус бонус имало ама тек сега после една година ќе стане сениор за детално да ми каже.
   
  На tina2018 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. tina2018

  tina2018 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2018
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  1.774
  Пол:
  Женски
  Тачно, сениор е само 1.000 ден разлика, иначе сите стартуваат исто.
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 17. monik55

  monik55 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  6.305
  Допаѓања:
  54.174
  Пол:
  Женски
  Во ова невреме е доста сериозна фирма, со редовна плата, основната е 15.000 но секогаш зимаат 18.000.
  Се сметаат и ноќните часови.
  Јас немам искуство, но мој близок работи таму со години.
  Мм истото го работи само на друго место исто со години и напредок во фирмата и платата има многу.
   
  На tina2018 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. tina2018

  tina2018 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2018
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  1.774
  Пол:
  Женски
  За машко да, за женско не толку.
   
 19. monik55

  monik55 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  6.305
  Допаѓања:
  54.174
  Пол:
  Женски
  Има и жени што работат со години, сее навика.
   
 20. tina2018

  tina2018 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2018
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  1.774
  Пол:
  Женски
  Па да, кој ќе се реши ќе се навикне. Работата е да решиш да работиш таква работа, јас не можев.