1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа во фаст фуд

Дискусија во 'На работното место' започната од tigrica92, 23 јуни 2016.

 1. tigrica92

  tigrica92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  629
  Допаѓања:
  544
  Пол:
  Женски
  Девојки деновиве ќе почнам да работам во еден фаст фуд ресторан, па кажете ми да слушнам искуства, негативни и позитивни страни.