1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа во Matrix global

Дискусија во 'Барање работа' започната од zemzela, 15 јули 2013.

 1. zemzela

  zemzela Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво, Дали некој има бидено на тестирање во matrix global за тестер? Ако има, нека сподели искуство ако сака? :)