1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа за малолетници??

Дискусија во 'Канта' започната од L0ve, 6 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  Дали во Македонија малолетниците можат да се вработат?? Ако ДА!, тогаш која работа е препорачлива за нив?? Каде да се пронајде работа за малолетници??

  П.С ваква тема неможев да најдам низ форумот, ако има- канта!
   
  На nensss му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.