1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа за тинејџери

Дискусија во 'Канта' започната од Walien007, 3 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Walien007

  Walien007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2012
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  2
  Да не знае некој дали тинејџерите во Македонија можат да работат (ако можат, што) ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.083
  Допаѓања:
  61.935
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.