1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа на приватен универзитет

Дискусија во 'На работното место' започната од littleflower, 20 јануари 2014.

 1. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  1.480
  Ме интересира дали некој има искуство со работа на некој од нашиве приватни универзитети, и како сте задоволни? Дали сте задоволни од односот на газдите, колегите, дали платите се на ниво на државните факултети или повисоки/пониски?
  Ако некој работи/работел на приватен универзитет, ве молам пишете...