1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа од дома Фармаси

Дискусија во 'Канта' започната од ЖенаМајкаКралица, 8 февруари 2019.

?

Ви треба пари ? Сакате од дома да работите ? Одлична шанса!

 1. Да

  10 глас(а)
  66,7%
 2. Не

  5 глас(а)
  33,3%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ЖенаМајкаКралица

  ЖенаМајкаКралица Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2017
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Потребни се девојки/жени за работа со Фармаси!
  Ви испраќам ксталози на домашна адреса.
  Членството е БЕСПЛАТНО!
  Заработка од 15-33%
  Без услови да работиш кога и колку сакаш.
  Добиваш максимална обука од веќе обучен високо-ниво член.
  Одлична мотивациона програма за нови членови !!!
  Можност да напредуваваш во ЛИДЕР.
  Се што е потребно да соберете минимална порачка од 1500 ден.

  Повеќе информации во порака.
  Ве очекувам! ❤
   
 2. Independiente

  Independiente Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2014
  Пораки:
  787
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
  Барам соработници за каталошка продажба на производи од брендот Farmasi.
  Повеќе информации во порака. Бесплатно членство
  многу подароци и поволности
  Заработка од 15-33% ,
   
 3. blessed.an

  blessed.an Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2016
  Пораки:
  2.580
  Допаѓања:
  12.056
  Пол:
  Женски
  Дали некој го има каталогот веке за ноември
  Колку ке е парфемот Sensational и ако има слики и други работи да ми сликне
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.