Работа со Авон

Дискусија во 'Барање работа' започната од feminium, 2 јануари 2013.

 1. honesty

  honesty Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2011
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  286
  Здраво девојки, дали постои можност секој да си купува онлајн од сајтот што му треба или мора да бидеш зачленет? Ако постои таква можност, ве молам информација колку се плаќа за достава до дома.