1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работи што ги сакаат девојќите - The things that girls love!

Дискусија во 'Канта' започната од Steff.Unique, 20 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Кои работи ние девојќите ги сакаме и обожаваме? :) Kои се вашите омилени работи што ве исполнуваат и ве прават посреќни? :)
  Еве го моето мислење:
   

  Прикачени фајлови:

 2. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.659
  [​IMG]
  ;)
   
  На Hipica и Meggy им се допаѓа ова.
 3. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Темата сакав да ја ставам во Општи дискусии, ама згрешив. Преместете ја, ако е можно. Нова сум, и незнам како. :)
   
 4. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
 5. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  ДевојЌите? Не, девојКите!
   
 6. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  Ејјј де, нова е ќе научи.
  Ко да вие од прв ден го баратавте форумов тата-мата.
  Абе ајде, пф....

  И за правописот, ќе научи де, нова е :) .
   
  На Ema.Sk и Steff.Unique им се допаѓа ова.
 7. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Не мислев на некое модно парче што го посакувате, или па слики од она што најмногу сакате да го имате. :) Туку на некои нешта што ние девојките најмногу ги сакаме, некои работи што не исполнуваат нас во животот и не прават посрекни (girly stuff). Работи без кои неможе секоја девојка. :) :P
   
 8. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Останува модераторите да одлучат :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.