Разни видови на пица(Рецепти)

Дискусија во 'Канта' започната од Maeeeee, 7 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  103
  Обожаавамм пицаа...Особено онаа со мноооогу кашкавал и печурки и се разбира салама и уште неколку зачинии...Ако сте обожавател на пици и знаете некој рецепт пишете... :D
  [mod-dupla:2ymgab7c][/mod-dupla:2ymgab7c]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.