Разочарување во најдобрата другарка

Дискусија во 'Канта' започната од Azra_99760, 15 декември 2019.

?

Дали вие сте се разочарале?

 1. Не

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Да

  1 глас(а)
  100,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Azra_99760

  Azra_99760 Нов член

  Се зачлени на:
  12 декември 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Зошто најмногу ве разочарале ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.892
  Пол:
  Женски
  Има веќе многу вакви теми за другарки и општо за пријателства, пребарај горе со пребарувачот. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.