1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рак и Близнаци комбинација

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од MariaOfTheSnow, 20 јуни 2020.

?

Рак и Близнаци?

 1. Да

  4 глас(а)
  57,1%
 2. Не

  3 глас(а)
  42,9%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. MariaOfTheSnow

  MariaOfTheSnow Нов член

  Се зачлени на:
  5 мај 2020
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали мислите дека би можела да успее оваа комбинација,и мислење за неа ако може.
   
 2. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  14.111
  Допаѓања:
  43.620
  Пол:
  Женски
  https://www.kafepauza.mk/astrologija/bliznaci-i-rak-ljubovna-kombinacija/
  повели
  Јас сум Рак и со Бик и Шкорпија скроз ми имаат погодено овде