Ранец за во училиште

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Dobie, 23 јули 2013.

 1. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  675
  има некој купено ранец од џамбо, да каже дали се добри?
   
 2. theAristoCat

  theAristoCat Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2011
  Пораки:
  435
  Допаѓања:
  371
  Пол:
  Женски
  еве го мојот :)
  Прикладен е, не е многу голем а сепак има и повеќе од доволно место за книгите :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На LittlePinky и Dog-lover им се допаѓа ова.
 3. LadyNitro

  LadyNitro Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  30
  Неможев слика да најдам, ама ќе ви го опишам. Значи имам розев Бенетон ранец. Многу калитетен, еве четврта година го користам и ништо не му фали. :rofl:
   
 4. trenchcoat-angel

  trenchcoat-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2013
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  2
  Да не знае некој колку се Converse ранците?
   
 5. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  1.363
  Допаѓања:
  3.806
  Пол:
  Женски

  Каде може да се најдат вакви ранци :wasntme: ?
  имам таков мал (со златна боја), но на подарок го добив пред едно добри 3-4 години ама така нов си седи :lol:
   
 6. Lucy2003

  Lucy2003 Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  [​IMG]
  Јас најмногу ги сакам овие. :)
   
 7. zaljubena18

  zaljubena18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2013
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  139
   

  Прикачени фајлови:

  • t_p_detail.png
   t_p_detail.png
   Големина на фајлот:
   75,2 KB
   Прегледи:
   90
 8. blady

  blady Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2015
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Женски
  Каков ранец би ми прилегало за 3та година средно?
  Предложете, се двоумам каков да земам дали и ранец уствари.. :clap::D
   
 9. blady

  blady Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2015
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Женски
  Хеееееелп!
   
 10. Amely

  Amely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2014
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  127
  Пол:
  Женски
  Мојот е ваков.:inlove::l:
   

  Прикачени фајлови:

  • ллл.jpg
   ллл.jpg
   Големина на фајлот:
   216,7 KB
   Прегледи:
   18
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.