Раскажи ми за Црното море (Sen Аnlat Кaradeniz)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од malooto, 10 март 2018.

 1. Meci¹²

  Meci¹² Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  55
  Пол:
  Женски
  Тахир и Нефес неможат да бидат заедно поради традиција кај нив било срамота тоа. Јас ја гледам на турска програма серијата е феноменална многу е напред веќе се земаа Тахир и Нефес
   
  На zarkojames му/ѝ се допаѓа ова.
 2. zarkojames

  zarkojames Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2018
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  95
  Пол:
  Машки
  Точно ова е една од сериите каде што е не секојдневна Тахир ја заштитува Нефес и нејзиниот син Игит, но секако овде е лошиот тип нормално! Ведат кој е и татко на Игит синот на Нефес, во меѓу време Тахир и Нефес се венчаат но проблемите не престануваат...... До сега многу ми се допадна серијата во главно се емитува на турската програма ATV секоја среда од 20:00 т.н кај нас е порано накај 18:00 часот.
   
  На Meci¹² му/ѝ се допаѓа ова.