1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Растечен и затнат нос

Дискусија во 'Канта' започната од Shoe-Gal, 11 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Shoe-Gal

  Shoe-Gal Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  178
  Самиот наслов кажува се мислам :( Кажете некој брз и ефикасен лек, на сред јули си имам работа со 10 пакетчиња палома во ташна! |(
   
 2. sleepingbeauty

  sleepingbeauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  302
  Допаѓања:
  613
  Пол:
  Женски
  можеше да пишеш во темата за здравствени проблеми или општо имаш цела тема за вакви прашања |(
   
 3. Shoe-Gal

  Shoe-Gal Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  178
  lol, fala na pomosta sepak :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.