Растење по менструацијата?

Дискусија во 'Тело' започната од Dream-Girl, 8 јули 2013.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.403
  Допаѓања:
  126.481
  Пол:
  Женски
  Леле што тема сум отворила у 2013 (facepalm):rofl::rofl:

  Ај ќе одговорам, 6 years later, добив кратко пред 13 (значи година дена откако сум пишала тука :rofl:), таа година пораснав ненормално многу, околу 165цм стигнав, а сум била 156цм ете таму сум пишала. :D Сега сум околу 170цм, не пораснав многу откако добив, у година по сантим-два. Од 16тина години веќе ни сантим не мрднав. :)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.