1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рачни часовници

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Iva-Mici, 16 август 2010.

 1. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
  Во последно време во модниве списанија гледам дека се во тренд и рачни часовници. Дали вие носите,дали имате повеќе па ги комбинирате со тоа како сте облечени?...баш ме интересираат вашите мислења :)
   
  На Independent.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32
  [​IMG]
  Jas go imam ovoj skoro 2 godini i super mi e odi vo kombinacija so se...
   
  На capri и maca99 им се допаѓа ова.
 3. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Многу сакам рачни часовници, иако моментално немам ниеден „посалам“. Едно време бев како опседната со часовници купував на секое.
  Инаку, обожавам прибрани, педантни машки со часовник на рака.
   
  На capri и maca99 им се допаѓа ова.
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Имам два, ама во последно време не ги носам пошо батериите им се потрошени. Иначе порано нон-стоп носев и ми се многу практични кога треба да видам колку е часот. Не мора да џбурам по ташна и телефонот да го барам.
  Го имам овој [​IMG], а другиот е вака нешто слично [​IMG].
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.271
  Допаѓања:
  8.904
  Никогаш немам ставено саат на мене. Не знам зошто имам еден куп поклони саати и преубави се , ама едноставно немам навика, живчана сум па ми сметаат, ме потат и иритираат. :)
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 7. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Имам еден што многу ми значи! Бел е и на него пишува Хард Рок!
   
 8. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.271
  Допаѓања:
  8.904
  Обожавам саат на машко некако ептен маженствено ми делува. :)
  Штосни ми се овие во јаки бои што се. Гледам модерни се во последно време. :)
   

  Прикачени фајлови:

  На LuisRoyo и House-M.D им се допаѓа ова.
 9. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Ги обожавам :inlove: Ги имам многу разни модели и бои ама ипак кога ќе видам некој што ми се свиѓа неможам да му одолеам :lol:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На maa му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Најубави ми имаат D&G и R.Cavalli (од женските) :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На maa му/ѝ се допаѓа ова.
 11. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.544
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На maa му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 13. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
 14. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
 15. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.244
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 16. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  јас имам ваков, купен од Дубровник, и многу го обожавам.
  Други што ми се свиѓаат
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 17. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  [​IMG] саат-прстен :)
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 19. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.330
  Допаѓања:
  5.843
  Како мала многу носев,ама сега не.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 20. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На vanilla-sky му/ѝ се допаѓа ова.