1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Реал Мадрид vs Манчестер Јунајтед

Дискусија во 'Канта' започната од Liebe.Love, 14 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Liebe.Love

  Liebe.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2011
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  24
  Мислам дека темава е оф топик, ама незнам кај да се обратам..ми треба кратко прераскажување на натпреварот што се одигра вчера помеѓу горенаведените фудбалски клубови, ако некој гледал и помни што се случило нека ми каже, и' треба на сестра ми за на школо по физичко образование...Ве молам :o
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.517
  Допаѓања:
  58.931
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.