1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ребека Блек (Rebeca Black)

Дискусија во 'Канта' започната од Elena-97, 27 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.107
  Што мислите за девојчево Ребека Блек? Секој различно размислува за темава....
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Ребека Блек

  Чекај да се изнасмеам прво. Ребека Блек? ХАХАХАХХАХАХАХАХАХХ.
  Дефинитивно НЕ заслужува тема.
  Тоа мислам.

  Ахх црна Ребеко,и за тебе тема има.
   
  На pumpkin, MacaLove и Smilly им се допаѓа ова.
 3. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.831
  Пол:
  Женски
  Ребека Блек

  Ако сакаш да добиеш воспаление на ушите слушај ја слободно хахаххахха :D
   
 4. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Ребека Блек

  Секој што има 2 песни заслужува тема. |(
  Па ај да беа убави, ајде де, од оваа можеш само воспаление на уши да добиеш.
   
 5. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.097
  Пол:
  Женски
  Ребека Блек

  Фуј, Фуј! :^)
   
 6. plawa

  plawa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  130
  Ребека Блек

  Америчка верзија на оваа нашава “Фатална девојка’’ мислам Надица се викаше :puke:
  До негде ми е жал за девојчето на 15, 16 ( незнам колку години има) да ти се смее цел свет сигурно не е лесно :(
   
 7. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Ребека Блек

  ^13 има.
   
 8. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Ребека Блек

  Искрено ...Никад чула :wasntme: :?:
   
 9. eemmiilliijjaa

  eemmiilliijjaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  549
  Допаѓања:
  213
  Ребека Блек

  она си стана популарна си заработува пари а незнам зошто сите право напаѓате па таа има само 13 години неможе да биде како Ријана или Бијонсе.....Мене ми се допаѓа ребека првата нејзина песна Friday не ми се допаѓа ама новата ми се допаѓа..Поздав :*


  http://www.youtube.com/watch?v=2OxWD85Ngz4
   
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Дајте забога прекинете со темиве, што е овој кокошарник, та дури и за оваа тема се отвори со факинг 2 песни |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.