Редактирање на мислењата

Дискусија во 'За форумот' започната од Unfaithful18, 25 февруари 2010.

 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.097
  Пол:
  Женски
  Само последното испратено мислење може да се редактира или ? Како да редактирам или да избришам мислење ( што не ми е последно )?
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.666
  Unfaithful18, мислењата можат да се редактираат до 60 минути откако ќе бидат испратени. Ова е направено поради злоупотреба на опцијата за редактирање во неколку наврати од одредени членови на форумот.
   
 3. elygj

  elygj Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  67
  Не знам дали ова е најсоодветно место за моето прашање,ама не знаев каде да го сместам:Прашањето е како да цитирам само дел од нечие претходно мислење а не целото мислење?
   
 4. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  191
  На самото мислење кликни цитирај и потоа избриши го текстот што не ти треба. Внимавај да не ги избришеш заградите каде што пиушува quote.
   
 5. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  2.119
  Пол:
  Женски
  Ама мислење што е одамна поставено? :)
   
 6. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.814
  Допаѓања:
  2.106
  Е тоа не може за жал :)