1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Редактирање на мислењата

Дискусија во 'За форумот' започната од Unfaithful18, 25 февруари 2010.

 1. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Женски
  Само последното испратено мислење може да се редактира или ? Како да редактирам или да избришам мислење ( што не ми е последно )?
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.673
  Unfaithful18, мислењата можат да се редактираат до 60 минути откако ќе бидат испратени. Ова е направено поради злоупотреба на опцијата за редактирање во неколку наврати од одредени членови на форумот.
   
 3. elygj

  elygj Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  67
  Не знам дали ова е најсоодветно место за моето прашање,ама не знаев каде да го сместам:Прашањето е како да цитирам само дел од нечие претходно мислење а не целото мислење?
   
 4. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  195
  На самото мислење кликни цитирај и потоа избриши го текстот што не ти треба. Внимавај да не ги избришеш заградите каде што пиушува quote.
   
 5. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.256
  Допаѓања:
  2.792
  Пол:
  Женски
  Ама мислење што е одамна поставено? :)
   
 6. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.846
  Допаѓања:
  2.149
  Е тоа не може за жал :)