Резултати од диетата на Irenna

Дискусија во 'Диети' започната од Сунѓерот Боб, 4 јуни 2016.

 1. Сунѓерот Боб

  Сунѓерот Боб Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2016
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  Има тема за диетата, ама ваква не па затоа реков да ја отворам.
  Тие што сте ја држеле оваа диета, колку време ја држевте и колку ослабнавте? :)
  Јас денес ја почнувам па ќе пишам резултати кога ќе ја завршам. :)
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.631
  Допаѓања:
  5.347
  Сегa зa сегa, кaкo ти oди?
   
 3. Сунѓерот Боб

  Сунѓерот Боб Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2016
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  Се уште не сум ја почнала. За два масеци сигурно ќе пишам какви се резултатите. :) Пррмногу стрес и проблеми деновиве имав па затоа се уште не сум почнала. Знам, не е оправдание, свесна сум дека е крајно време да воведам промени. И да, срам ми е. Ама не се откажувам.
   
 4. eutixismena

  eutixismena Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.414
  За 3 дена 600грама. :D
   
 5. eutixismena

  eutixismena Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.414
  10 дена - 2,5 кг.
   
  На macencef му/ѝ се допаѓа ова.