1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Резултати од диетата на Irenna

Дискусија во 'Диети' започната од Сунѓерот Боб, 4 јуни 2016.

 1. Сунѓерот Боб

  Сунѓерот Боб Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2016
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  Има тема за диетата, ама ваква не па затоа реков да ја отворам.
  Тие што сте ја држеле оваа диета, колку време ја држевте и колку ослабнавте? :)
  Јас денес ја почнувам па ќе пишам резултати кога ќе ја завршам. :)
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.221
  Допаѓања:
  5.737
  Сегa зa сегa, кaкo ти oди?
   
 3. Сунѓерот Боб

  Сунѓерот Боб Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2016
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  Се уште не сум ја почнала. За два масеци сигурно ќе пишам какви се резултатите. :) Пррмногу стрес и проблеми деновиве имав па затоа се уште не сум почнала. Знам, не е оправдание, свесна сум дека е крајно време да воведам промени. И да, срам ми е. Ама не се откажувам.
   
 4. eutixismena

  eutixismena Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.414
  За 3 дена 600грама. :D
   
 5. eutixismena

  eutixismena Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.414
  10 дена - 2,5 кг.
   
  На macencef му/ѝ се допаѓа ова.