1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Реклама што не ја поднесувате?

Дискусија во 'Канта' започната од odbojkarka, 10 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  Мене од живци ме вади рекламата со куферите од Office plus, музиката неможам да ја поднесам, после таа реклама неможам да се вратам на себеси :|
  ако не е добра темава клуч
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има тема во Насмевка, за глупави реклами.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.