1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Релаксирање во домашен амбиент

Дискусија во 'Канта' започната од Madonna, 15 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Madonna

  Madonna Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  143
  На кој начин се релаксирате по дома , после напорен ден ????

  Еве јас најчесто ќе си пуштам омилено музиче : Phill Colins, Kirac, Kaliopi.. etc, или вежбам јога 10-15 мин., или ке си пуштам некое женско филмче на DVD, несче, грицки, керка ми , кучето.. 8)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.043
  Допаѓања:
  55.883
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.