Релаксирање!

Дискусија во 'Слободно време' започната од gwen, 20 јануари 2010.

 1. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.617
  Допаѓања:
  20.419
  Пол:
  Женски
  Добра музика, пливање, кафе покрај плажа, фотографирање, релакс-масажа во некој добар салон... :)
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Besna glista

  Besna glista Нов член

  Се зачлени на:
  2 март 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Машки
  Велосипед, слушалки и добра музика. Проверен рецепт за ослободување од негативната енергија.