1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Реновирање во Охрид препорака за мајстори

Дискусија во 'Дом' започната од Maja.b, 19 октомври 2020.

 1. Maja.b

  Maja.b Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Дечки здраво,
  сакам да реновирам гарсоњера во Охрид, а бидејќи не сум од таму, сакам да ве замолам за препораки од ваша страна, од членови од Охрид или други кои имале искуства со вакви работи во Охрид, на добри мајстори (поединци или тим или фирма, сеедно...) кои би можела да ги контактирам за изведба на неколку работи: водовод / реновирање купатило, рушење на еден ѕид и гипсарско молерски работи, промена на под и столар за неколку парчиња намештај по мерка.

  Ве молам да ми препорачате добри мајстори со кои сте имале позитивно искуство од прва рака.
  Фала ви однапред!