Ресторани за свадба

Дискусија во 'Свадба' започната од Sun.shine, 21 април 2011.

 1. AnnLima

  AnnLima Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Може ли да ми дадете предлог за мал ресторан на отворено за околу 100 гости? Фала
   
 2. anngelique

  anngelique Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  842
  Допаѓања:
  463
  Девојки некој искуство за Wedding House кај Драчево што е? Дали е стварно се нај нај како што се зборува?
   
 3. Arijana22

  Arijana22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2016
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Ексклузив, Кисела Вода
   
  На AnnLima му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.929
  Допаѓања:
  3.460
  Пол:
  Женски
  Девојки, цени за Белви?
   
 5. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  1.813
  Допаѓања:
  47.254
  Пол:
  Женски
  Пред две недели правевме свадба таму. Без размислување пак би одбрала таму. Од амбиент, до храна и услуга се беше прекрасно. Гостите исто беа премногу задоволни од се.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Maja**

  Maja** Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2019
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  Ние бевме лани на свадба таму и многу сме задоволни.
   
 7. mmaleficentt

  mmaleficentt Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, дали некој на форумов има искуство да сподели за Riverside Garden во Сарај? Највише ме интересира квалитетот на услугата и храната? Благодарам
   
 8. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.929
  Допаѓања:
  3.460
  Пол:
  Женски
  Може инфо за цена на менија??
   
 9. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  1.813
  Допаѓања:
  47.254
  Пол:
  Женски
  Од 18 евра почнува па нагоре
   
 10. Eleonora92

  Eleonora92 Нов член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Девојки што мислите за Ритуал Летна Градина (новиот ресторан), Ла Тана или Аликас. Не можеже да се одлучиме :/
   
 11. malasimba

  malasimba Активен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2018
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Бевме на свадба во Ла Тана и се беше перфект. Од местото како е уредено, услуга, храна, преубаво
   
 12. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.038
  Допаѓања:
  2.008
  Аликас одамна не сум била но не ми се допага За ритуал одлично а за ла тана неможам да ком.не сум била
   
 13. AnnLima

  AnnLima Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Мислење за Гранд Гарден? :)
   
 14. AnnLima

  AnnLima Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Дали може да ми кажете дали сте биле на свадба во Хотел Белви и искуства?? Фала
   
 15. Avery

  Avery Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  1.791
  Допаѓања:
  10.863
  Пол:
  Женски
  На свадба сум била пред многу години, кога Белви важеше за еден од подобрите ресторани и (мислам) единствен ресторан за свадби на отворено. Тогаш, за тоа време беше супер.
  Во последнава една година бев 2 пати на некои прослави и ручек преку ден. Буквално се застанало во времето. Храната многу лоша, услуга ужасна. Искрено, не би препорачала...
   
  На AnnLima му/ѝ се допаѓа ова.
 16. MilevskaBaby

  MilevskaBaby Активен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2018
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Decki da ne znaete ceni za vo restoran Denicija i restoranot Makedonski biser?
   
 17. Mitrovska95

  Mitrovska95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2011
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  88
  Makedonski biser menijata pocnuvaat mislam od 14 eu so pijalok
   
 18. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.929
  Допаѓања:
  3.460
  Пол:
  Женски
  За кој Гарден мислиш? Гранд или Грин?
  Ако има некој инфо за Гранд што е накај Ченто нека сподели
   
 19. Isabela23

  Isabela23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2014
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  3
  Здраво,може некој да ми прати менија со цени од Вила Веранда? Или да пише како се со цени.
   
 20. KuklickaSk

  KuklickaSk Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  1.883
  Допаѓања:
  2.853
  Лани јас плаќав 22евра со плус коктели. Оваа година е поскапено.