1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ретроспектива (Hindsight) [ VH1]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Hipster, 17 април 2015.

 1. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.406
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Едно лабаво серииче кое мислам дека си има следачи на форумов.
  Се работи Бека, која на прагот на своите 40ти години е на пат да стапи во брак по втор пат со човекот кој го знае пола свој живот. Но сепак и недостига нејзината најдобра другарка која поради икс причини не е во нејзиниот живот. На денот на свршувачката Бека се заглавува во лифт, кој верувале или не ја носи во 90тите, ден пред нејзината прва венчавка со тогашниот свршеник и нејзината најдобра другарка до неа.
  Малку е нереалистична, т.е делов во патување во минатото е тотална фантазија, ама и покрај тоа сметам дека треба да и се даде шанса, посебно зашто е опфаќа периодот на 90тите години.
  Најнова вест е што е продолжена и ќе има втора сезона
  http://tvline.com/2015/03/16/hindsight-renewed-season-2-vh1/

  Мене ми е сосема лефетерна ја изгледав цела во еден ден, зашто има само 10 епизоди кои траат по 45 минути.
  За крај би рекла само, единствено подобро од Њујорк може да биде Њујорк во 90тите па и децениите пред тоа.
  Уживајте во прекрасните кадри од Њујорк и музика од 90тите.
   
  На Mishela, sweet-cherry, Catherayn и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.574
  Допаѓања:
  4.260
  Пол:
  Женски
  Можам само да кажам дека серијава иако е лимунатка , си ја обожавам !
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.551
  Пол:
  Женски
  Ја изгледав серијава во еден здив. Интересна и убава приказна има, лесна за гледање. Ликовите ми се океј, и едвај чекам да почне сезона втора да видам што ќе се случи :)
   
 4. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.551
  Пол:
  Женски