Рецензии од онлајн шопинг

Дискусија во 'Канта' започната од One.Moment, 5 октомври 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. One.Moment

  One.Moment Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  3.538
  Пол:
  Женски
  Тука можеме да пишуваме за сопствените искуства од онлајн шопинзите. Без разлика дали е накит, облека, електроника итн.
  За да ја доловиме убаво темата потребно е да:
  • ставиме линк од производот што сме го нарачале
  • наша слика од производот
  • збор-два околу деталите (за колку време ви пристигнал, недостатоци и сл.)
  Не видов ваква тема, ако имат - канта се разбират. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.