Рецепти за Мулти готвач (Multi cooker)

Дискусија во 'Рецепти' започната од macalavica, 21 јануари 2020.

 1. macalavica

  macalavica Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  659
  Допаѓања:
  503
  Пол:
  Женски
  Има една бугарска група на фб баш за мултикулерот 18 во 1 од делимано, и има доста рецепти и идеи, може да ѕирнете https://www.facebook.com/groups/1617284585015966/
   
  На Niki@niki му/ѝ се допаѓа ова.