Рециклираме во општина Центар

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Снегулк@23, 7 март 2021.

 1. Снегулк@23

  Снегулк@23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2020
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  614
  Пол:
  Женски
  Машините за рециклирање пластика и лименки се поставени дали рециклирате?
   
 2. Снегулк@23

  Снегулк@23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2020
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  614
  Пол:
  Женски