Ријана (Rihanna)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од magic, 8 декември 2009.

 1. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.568
  Допаѓања:
  17.852
  Пол:
  Женски
  На mileystar и barbiche им се допаѓа ова.
 2. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.644
  Допаѓања:
  1.686
  Ми се допаѓа Ријана.Уште од самиот почеток ја слушам,мислам дека доста се прослави со песната Unfathful i Umbrella едни од нејзините први песни.А за нејзиниот изглед немам коментар,секогаш знае да изненади со некоја промена која за среќа до сега сите и прилегале.Но морам да признам дека мене најмногу ми се допаѓање стилот кога стануваше позната она слатко девојче од Барбадос :)
   
 3. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  Многу ми е одбивна незнам не ми се свиѓа само песните и се убави :)
   
 4. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  Има неколку песни што ми се допаѓаат и ѓи слушам но другите и не ми се допаѓаат многу!
  Во моментов сум голем обожовател на нејзината Diamonts. :)
   
 5. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  од сам почеток ја слушам ама Diamonts ме излуди мн убава песна :D :)
   
 6. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  од мн оддамна ја слушам има супер песнични ама не сум и некој фан шо знае за неа од А до Ш!! :)
   
 7. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.985
  Пол:
  Женски
  Неможам да ја поднесам.

  Мисли направила којзнае какви песни,а оно уствари тотал шит. |(
   
 8. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
  Ријана ми е омилена!!!
  Сите песни според мене и се прекрасни, а во моментов сум фан од Diamonts ;)
   
 9. evelyn993

  evelyn993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  314
  се уништи девојкава. ми беше супер на почетокот, но веќе не. чат пат знам да пуштам некоја нејзина песна, но тоа е се.
   

  Прикачени фајлови:

 10. A.Fenty

  A.Fenty Нов член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  124
  Мојата омилена. :* :inlove:
   
 11. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  Не ја слушам многу ама има убави песни...
   
 12. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.939
  Допаѓања:
  159.321
  Пол:
  Женски
 13. chocolate...girl

  chocolate...girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  147
  Пол:
  Женски
  Ријана убаво пее и имам неколку омилени песни од неа:
  1. Diamonds
  2. Where have you been?
  3. If It's lovin' that you want
  и многу др. сега не ми текнува. :D
   
 14. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  Едноставно немам зборови .. има убави песни, но би дала малку критика за некои од спотовите но во главно е добар вокал ;)
   
 15. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  733
  Пол:
  Женски
 16. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  86
  Преубава ,секси,добар (да не кажам одли4ен) вокал.Едноставно ја ОБОЖАВАМ.П.С Има нов албум слушнете го :)
   
  На Little-Rihanna му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  Ја слушам нејзината музика. Девојката има специфичен, колоритен глас. Инаку, од песните омилена ми е најновата, Diamonds.
   
 18. DjinTonik

  DjinTonik Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  108
  Девојката ми се многу свиѓа како изгледа и каков стил има. Многу од нејзините гласовните можности не сум одушевена, но и прават добри песни кои нормално со добар спот стануваат хитови, тоа е тоа.
   
 19. Little-Rihanna

  Little-Rihanna Активен член

  Се зачлени на:
  2 мај 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
 20. Little-Rihanna

  Little-Rihanna Активен член

  Се зачлени на:
  2 мај 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0