Ријана (Rihanna)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од magic, 8 декември 2009.

 1. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.315
  Допаѓања:
  8.358
 2. awayfromyou

  awayfromyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  280
  Пол:
  Женски
  Совршенство од девојка.Ја обожавам :)) <3
   
 3. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.927
  Допаѓања:
  9.890
  Пол:
  Женски
  Има убави песни,прекрасен глас,макар што понашањето... Ама тоа е,се за слава.
  А нема песна што не и е хит,барем од овие со спотови што и се издадени.
   
 4. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.315
  Допаѓања:
  8.358
 5. Nobadys.Perfect

  Nobadys.Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
 6. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  не е нешто посебно песнава :?: очекував подобра :!:
   
 7. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.286
  Мене ми се допаѓа новата песна. :)
   
 8. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.401
  Беше во Виена на 9.јули годинава и и бев на концертот. Феноменално беше, ама цело време се фаќаше за градите и задникот, и тоа мене и на другите помали обожаватели што беа на концертот ни беше непријатно за гледање. Многу ми се допаѓа нејзиниот глас, а и таа самата е многу убава. :inlove:
  Омилени песни:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 9. Nobadys.Perfect

  Nobadys.Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
  Мене баш ми е уба песната, ама зато спотот ми е некако досаден.
   
 10. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.315
  Допаѓања:
  8.358
 11. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.401
 12. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  239
  Пол:
  Машки
  Новата песна не можам да ја извадам од глава.
  Но не само таа, сите песни од неа ми се допаѓаат.
  Се подобри и подобри песни има. :)
  Мене ми се допаѓа како пее и изгледа.Некој ќе рече наркоманка е,ваква-таква,но мене не ме интересира нејзиниот приватен живот. |(
   
 13. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  1.909
  Допаѓања:
  6.900
  Пол:
  Женски
  Комплитли забегана по неа :inlove: Ја обожавам,ја сакам.Јака е многу,најголем фан сум и.Посебно и ги обожавам песните Unfatihful,Man Down,Te Amo,Pour it up,Don't stop the music,Shut up and Drive... :inlove: Срцка е! #RihannaNavyAndProud
   
 14. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  1.254
  Пол:
  Женски
  Со песната What now сум опседната ..ама со другиве не сум нешто фан. :)
   
 15. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.500
  Допаѓања:
  4.066
  Пол:
  Женски
  Сите песни од Ријана ми се допаѓаат :inlove:
   
 16. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  JA OБОЖАВАМ :inlove: :inlove:
  Нема песна грда сите и се убави и најубава е таа . :inlove:
   
 17. justinbieberzz

  justinbieberzz Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  4
  1.диамондс (ме мрзи да сменам поддршка хаха)
  најдобра песна:)
   
 18. A.Fenty

  A.Fenty Нов член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  124
  Дали е вистина дека ке дојде заедно со Бијонсе на финалето на Х фактор во Белград? :inlove: :inlove:
   
 19. a.navy.stan

  a.navy.stan Активен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2014
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  6
  ^И јас сакам тоа да го знам , ај нека каже некој инфо.
  Инаку, омилена ми е , се гледа по името :) :inlove:
   
 20. Maria.Vampire

  Maria.Vampire Нов член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  438
  И јас чув исто,моите две идолки :inlove:
  Ама кај ке ја најдам картата...

  Денеска и е роденден,на сите социјални мрежи и го честитав :D :inlove:
  Нека ни е жива и здрава 100 год. и уште многу години да ја слушаме :rofl: